Pedalbox Sürüş Modu Uygulamaları
 • 60 Dk. Ortalama

Üstün Alman teknolojisi ile sürekli gelişen ve yenilenen Pedalbox bir “sürüş modu uygulaması”dır. Çağın teknolojik yeniliklerine ve sürücülerin ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilen Pedalbox, DTE Systems mühendisleri tarafından üstün niteliklerle tasarlanmıştır. Otomobil modifikasyon sektöründe 20 yıllık tecrübesi ve innovatif ruhu ile zirvede kalmayı başaran DTE Systems, geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu ileri teknolojisi ile 120’nin üzerinde ülkede tedarikçi bulunduran kurumsal ağı sayesinde dünyada lider konumundadır.

 

Pedalbox, modern araçların tepki süresini elektronik bir hızlandırıcı pedalla optimize eder. PedalBox ile araç, gaz pedalından gelen sinyallere çok daha hızlı tepki verir. Geliştirilmiş bir gaz tepkisi ile, sürücü araçtan çok daha kolay tepki alır. “Sorunsuz bir sürüş keyfi” temel alınarak üretilen Pedalbox, TÜV ve birçok kalite standartları derneği onaylı olup, çok hızlı bir şekilde araca herhangi bir delme, kesme, vidalama ve yazılım olmadan montaj sağlanır. Elektronik gaz pedal sensörüne takılan ve sadece araca özel uygulaması olan Pedalbox’ın araca herhangi bir zarar vermesi olanaksızdır.

Pedalbox bir Chiptuning uygulaması değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi tek düzey bir yazılım olmadığından, sürücüyü kendisine bağımlı bir sürüşe zorlamaz. Sürücünün isteklerine uygun şekilde cevap verir.

21 farklı sürüş modu sayesinde, sürüşü tamamen kişiselleştirir. Ekonomi modu sayesinde %4 ile %7 arasında tasarruf sağlarken, spor modları ile sürüşten maksimum keyif alınmasını sağlar. Yalnızca sürücü değil araçtaki diğer misafirler de özgürlüğü ve keyfi hemen hisseder.

Bu eşsiz deneyimi yaşamak için Türkiye genelindeki anlaşmalı otomobil yetkili servis satıcılarından kendi aracınızda, ücretsiz test sürüşü gerçekleştirebilir, binlerce kullanıcı gibi aracınızı %100 keyif ile kullanabilirsiniz.

Ücretsiz test sürüşü ve diğer sorularınız için 444 3 043 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al  yukarı
  Sohbet Başlat
  Whatsapp Destek?
  Whatsapp Destek
  Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek