Klima Dezenfektan
 • 60 Dk. Ortalama

Hepiniz özellikle yaz aylarında mutlaka bu durumla karşılaşmışsınızdır. Araç içerisinde klima çalıştırdığınızda araç içerisine pis bir koku yayılır ve bu koku bir hayli rahatsız edicidir. Bu rahatsız edici koku sağlığımız açısından da oldukça tehlikelidir.

Bu kötü kokuya hava kanalları, evaporatöre (soğutma sistemi) ve yakın bölgelere yerleşmiş kir ve bakteriler neden olur. Kokunun bir diğer sebebi ise değiştirilmemiş polen filtreleridir. Havadaki toz ve nemli havanın bir araya gelmesiyle polen filtreleri bakterilerin yaşaması için uygun bir hale gelir. Aşırı tıkanan klima kanalları sistemin çalışmasını zorlaştıracağı için yakıt tüketimini bile arttırabilmektedir.

Klima dezenfeksiyon işlemi ile havalandırma kanallarının temizliği sağlanır. klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuların giderilmesi sağlanır  ve oluşması engellenir.

Klima içlerinde üreyen küf ve mantarların verdiği rahatsızlıklardan biri de alerjik astımdır. Alerjilerden ve olası hastalıklardan korunmak, klimamızın ömrünü uzatmak, performansını korumak için düzenli olarak temizlik ve bakımlarını yaptırmalıyız. Klimanın dışı kullanıcısı tarafından temizlense de iç temizliğinin de dış temizliğinin de konusunda eğitimli bilgili kimseler tarafından incelikle ve %100 verimle yerine getirilmesi klimanın ömrünü uzatırken etrafındaki kimselerin sağlığını da koruyacaktır.

Klimanızın Ömrünü Uzatın

Araç içindeki klimalarınızın tam verimle çalışması, arıza yapmaması, eskimemesi ancak düzenli olarak bakımlarının yapılmasına temizliklerinin ihmal edilmemesine bağlıdır. Elbette bakım ve temizlik için seçilen kurum aracınızı emanet edeceğiniz ekip önemlidir.

Kullanılan ürünler aracın iç bölümlerinin kaplamalarına zarar vermeyecek uzun süre temizliklerini koruyacak, insan sağlığına etkileri olumlu nitelik taşıyacak biçimde seçilmelidir. Gelişen ve yükselen yaşam standartlarımız artık bize çevreci olmayı, sağlıklı ürünler kullanmayı, eğitimli iş gücü ile çalışmayı, kurumsal işletmeler ile yola çıkmayı, yaşam alanlarımızı biçimlendirirken önleyici tedbirler almayı zorunlu kılıyor.

Daha Fazla Bilgi Al  yukarı
  Sohbet Başlat
  Whatsapp Destek?
  Whatsapp Destek
  Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek