İç Koruma
 • 60 Dk. Ortalama

Uludağ komple iç koruma sistemi ile yeni araçların iç yüzeylerinde ( koltuk, kapı, bagaj halıları, deri, vinil vb.) oluşabilecek her türlü kirlenmeyi önlemek amaçlanır. Kahve, kola, çay vb. zor lekeleri bile önleyici bir sistemdir.

Uludağ komple iç koruma Alman teknolojisi ile üretilen uzun süreli ARGE çalışmalarının sonucunda PH dengeli, kullanıcı dostu ürünlerle yapılan detaylı bir koruma sistemidir.

Araç içerisinde bulunan tüm tekstil ürünleri ULUDAĞ’ın özel tasarım ile ürettiği tekstil koruyucu ile koruma altına alınır.

Uludağ komple iç koruma sisteminde aracınızın koltukları deri ise derinin ilk günki kullanım fonksiyonlarının kaybolmaması hedeflenir.  Derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğini kaybetmemesi, kuruyup çatlaması önlenir.

Aracınızın iç kısımlarında bulunan deri, bakalit, vinil gibi aksamların güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunur. Uludağ koruma ürünleri ile tozun, kirin, yüzeye yapışması önlenir. Kumaşın rengine ve dokusuna zarar vermeden tam koruma sağlar.  Bu sayede deri yüzeyinde oluşabilecek inatçı lekeler kolayca müdahale edilebilecek hale getirilir.

Uludağ uygulama merkezlerinde yaptırdığınız her işlem aracınızın ilk günkü canlılık ve görünümde kalmasına yardımcı olur.

Son Yaptığımız İşlem Görüntüleri
Daha Fazla Bilgi Al  yukarı
  Sohbet Başlat
  Whatsapp Destek?
  Whatsapp Destek
  Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek