Otomobilinizin yüzeyini korumak amaçlı yapılan cam hammaddeli bir koruma kalkanı olan Seramik kaplama kalıcı ve sert bir uygulamadır.  9h sertliğinde olan seramik kaplama genel olarak bakıldığında nanoteknik bir teknolojidir. Araca uygulanan sertlik derecesi ürüne göre değişmekte olup altında kalan boyayı %100 koruma etkisine sahiptir. Ancak unutulmamalıdır ki, ilerleyen zamanlarda seramik kaplama çizilebilir veya dış etmenlere karşı zarar görebilir.  Fakat buradaki püf nokta aracın orijinal boyanın hiçbir şekilde zarar görmeyecek olmasıdır.

Seramik kaplama yaptırmadan öncesi ve sonrasını görmek için mutlaka aracınızın fotoğrafını çekerek karşılaştırma yapabilirsiniz.  Nanoteknik araç kaplama folyosu aracınızın dış görüntüsünü kristal bir parlaklık kazanmasına neden olur.

Şu an satışta birçok seramik kaplama ürünü bulunmaktadır, iyice araştırarak kalitesi en yüksek olan ürünleri seçmelisiniz.  Seramik kaplama ürününe karar verdikten sonra en hassas aşamaya geçmiş olacaksınız.  Asıl olan ürününün uygulanma biçimi ve aracınızı nasıl hazırladığınızdır. Öncelikle aracınızın hazırlanma evresinde tozdan ve en ufak kirlerden arınmış olması gerekmektedir. Titiz bir şekilde temizleme işlemi sonrasında araç yüzeyinde şayet pürüzler bulunuyor ise kil çubuğu kullanmalısınız.

Araç boyasında ince veya derin çizikler mevcutsa seramik kaplama öncesi pasta uygulaması yaptırarak mükemmel bir görünüm elde etme imkanına sahip olacaksınız…

Share
yukarı
Sohbet Başlat
Whatsapp Destek?
Whatsapp Destek
Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek