Uludağ Group LPG Dönüşüm

SERAMİK KAPLAMA
BOYA KORUMA

Anlaşmalı OEM (Fabrikasyon) Markalar

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Ustalarımız Cevaplasın

ULUDAĞ GROUP VIP HİZMETLERİMİZ

Aracınız siz nereden isterseniz alınıp istediğiniz yere teslim edilir. İşlem sürecinde işlemler hakkında size özel olarak belirlenmiş ustanız ile birebir görüş ve sorularınız için detaylı bilgi aktarabilirsiniz. İstenildiği taktirde yapılan işlemler telefonuna foto olarak gönderilebilir. Yapılan mekanik onarım yada LPG montajı sonrasında 7/24 yol yardım hizmeti alabilirsiniz. İşlemleriniz sürecinde yedek araç temini İşlem sonrasında ücretsiz iç dış araç kuaför hizmeti. Bulunduğunuz yerde ödeme imkanı.


TAM 22 YILDIR SİZİNLEYİZUludağ Group 1997 yılında Antalya’da Otogaz Dönüşüm Sistemleri üzerine çalışmaya başlamış olup zaman içerisinde Akdeniz'in en büyük LPG ve Oto Servisi olmayı başarmıştır. Kurulduğu yıldan bugüne hep çok çalışan genç kadrosuyla teknolojiyi takipte kalmış ve kullanmıştır. Yeni fikirlere oldukça önem veren ve genç beyinlerin görüşlerine açık olan yönetim anlayışı dünya markalarını Türkiye’de tanıtmamıza olanak sağlamıştır. Yurt dışı iş ortaklarıyla beraber her sene rutin olarak toplantılar gerçekleştirip yeni ürünler piyasaya sunma konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Seramik Kaplama & Boya Koruma

SERAMİK KAPLAMA NEDİR?

  • Bildiğiniz üzere araçların yüzeyleri 3 katmandan oluşur, astar, boya ve vernik olarak. Seramik kaplama ise aracın yüzeyinde 4.bir katman olarak uygulanan koruma ürünüdür.

SERAMİK KAPLAMA AŞAMALARI NEDİR?

  • Seramik kaplama yapılacak araçların öncelikle zemin hazırlığı yapılmalıdır. Araçta oluşan taş hasarlığı yapılmalıdır. Araçta oluşan taş sıçramalarından kaynaklanan yerlere rötuşlar yapılır, daha sonrasında yüzeysel oluşan çizikler özel polisaj makinalarıyla alınır, Zemin pürüzsüz bir hal alması sağlanır. En son aşamada ise seramik uygulaması araca özel aparatlar ile sürülür ve araç ile iç içe geçmesi sağlanır.

SERAMİK KAPLAMA NELERDEN KORUR?

  • Seramik kaplama aracınızda boyanın üzerine bir katman oluşturduğu için aracınızı ultraviyole ışınlarından, araç reçinelerinden, kuş pisliği ve yüzeysel çiziklerin hepsinden korur. Aracınızı genel anlamda dış etkenlerin hepsinden korumuş olur.

BOYA KORUMA İŞLEMİ NEDİR?

  • Boya Koruma işlemi adından da anlaşılacağı üzere aracınızın boyasını uzun vadede koruması için uygulanan işlemdir.

Seramik Kaplama & Boya Koruma

Atölyeden Resimler

blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image


SIKÇA SORULAN SORULARAracınızda mevsimsel ve çevresel faktörlerle ilgili boyanıza zarar verecebilecek tüm promlemlerden kurtulmak için önemlidir..

Seramik Kaplama 5H ve 10H olarak iki çeşittir. Boya Koruma sıralaması ise temizlik, parlatma ve koruma olarak yapılmaktadır.

Aracınızın mevcuy boyasına zarar vermeden yüksek teknoloji ve sertifikalı ürünlerde uygulama yapılması önemlidir.

Seramik Kaplama ürünler zarardan çok fayda sağlar. Yıkama işlerinde kullanılan şampuanlar fırçalar ve çevresel faktörler aracınızın boyasına zarar verirken Seramik Kaplama sayesinde bu yan etikler aracınızın boyasına dokunamaz ve zarar veremez.

Seramik Kaplama aracınızı yüzeysel çiziklerden korur. Bu işlemin uygulanmış araçlar ve uygulanmamış arasında çok ciddi bir boya ve parlaklık farkı vardır.
Hayır olmaz. Seramik Kaplama 0.5 ile 3 mikron kalınlığında katman oluşturur.
Seramik Kaplamadan sonra aracınız eskisi gibi kir ve leke tutmayacaktır. Bu sebeple yıkama sıklığınızda değişecektir. Sadece su ile durulanması bile yeterli olacaktır.
Tamamen farklı bir yapıya sahiplerdir. Boya koruma polisah makinası ile uygulanabilir ama Seramik Kaplamanın hendine has teknikleri vardır.Boya Koruma maksimum 6 ay korurken Seramik Kaplama 5 yıla kadar dayanıklılık gösterir.

BOYA KORUMA

Aracınızı dış etkenlerden korur.
Zamanla matlaşan ve özelliğini kaybeden boyanızı kendine getirir.
Aracınızda gözle görülür kalıcı bir parlaklık ve yenilik sağlar.
Düzenli aralıklarda yapıldığında boya ve yıpranmalardan dolayı aracınızda değer kaybı olmaz.