0 KM ARAÇLARDA
LPG MONTAJLARIMIZ

Anlaşmalı OEM (Fabrikasyon) Markalar

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Ustalarımız Cevaplasın

TAM 22 YILDIR SİZİNLEYİZ

Uludağ Group 1997 yılında Antalya’da Otogaz Dönüşüm Sistemleri üzerine çalışmaya başlamış olup zaman içerisinde Akdeniz'in en büyük LPG ve Oto Servisi olmayı başarmıştır. Kurulduğu yıldan bugüne hep çok çalışan genç kadrosuyla teknolojiyi takipte kalmış ve kullanmıştır. Yeni fikirlere oldukça önem veren ve genç beyinlerin görüşlerine açık olan yönetim anlayışı dünya markalarını Türkiye’de tanıtmamıza olanak sağlamıştır. Yurt dışı iş ortaklarıyla beraber her sene rutin olarak toplantılar gerçekleştirip yeni ürünler piyasaya sunma konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

0 KM Fabrikasyon Montajlarımız

Uygulama Yaptığımız 0 (Sıfır) Araçlar

YENİ NESİL ARAÇLARDA LPG DÖNÜŞÜM

 • Uludağ Group olarak yeni nesil araçlarda LPG dönüşüm hizmetleri uzun zamandır gerek sıfır grup araçlarda gerek 2. el araçlarda profesyonel olarak LPG montajlarını gerçekleştiriyoruz. Burada Önemli olan bir kaç detay bulunmakta yenil nesil LPG dönüşümü hizmetlerinde dikkat edeceğiniz noktaların başında şunlar gelmektedir.

  Her aracın çalışma prensibi ve motor yapısı farklı olduğu için (Atmosferik, Sıral, Direkt Enjeksiyonlu, Turbo Direkt Enjeksiyonlu) olarak değişiklik göstermektedir.

  Araca uygun LPG kiti ve kusursuz işçilik ile birtlikte gerçekleştirdiğimiz LPG montajlarımızda istediğimiz mükemmel sonuca istediğimiz gibi ulaşabilmekteyiz.

  İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında otomobil teknolojileri her geçen gün ilerlemektedir. Bizlerde her çıkan teknoloji için çalışanlarımıza düzenli olarak formasyon uygulamaktayız. Anlaşıldığı gibi direkt enjeksiyonlu araçlarda da tecrübenin ve ustalığın önemi çok büyüktür. Bu nedenle özellikle yeni nesil araçlarınıza LPG montajı yaptırtmadan önce uygulanacak işçiliğin ve ustalığın kalitesine göre güvenebileceğiniz bir firmaya aracınızı teslim etmek büyük önem taşır. Ayrıca yaptığı işin arkasında durabilecek bir firmaya aracınızı teslim etmeniz önemlidir.

2.El Araç LPG Montajları

LPG Dönüşüm Yapılan Bazı Araçlar

blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image

Ne kadar tasarruf edeceğinizi öğrenmek istermisiniz?

Aracınız bir litre yakıt ile kaç kilometre gidiyor?

Yılda kaç kilometre kat ediyorsunuz?

Fiyat Benzin/

Yıllık Maliyet

Fiyat LPG/

Yıllık Maliyet
Yıllık Tasarruf Petrol: LPG

Fiyat Doğal Gaz/

Yıllık Maliyet
Yıllık Tasarruf Petrol: CNG
 • Brands
 • Brands
 • Brands
 • Brands

MOTOR GARANTİSİ


Araca LPG Dönüşümü gereçekleştirdikten sonra LPG montajı sırasında müdahale edilen ve LPG yakıtının girdiği her aksamı MOTOR GARANTİ sürecimize dahil ediyoruz.

Direkt Enjeksiyonlu Araçlara LPG Dönüşümünde Tecrübe ve İşçiliğin Önemi

Uludağ Group olarak çeyrek asırlık tecrübemiz Antalya merkezde 4 şubemiz ve alanında uzman 49 çalışanımızla direkt ejjensiyonlu ve yeni nesil araçlarda motor garantili LPG dönüşüm hizmeti vermekteyiz.LPG Monyajı Yaptıracağınız Firmalarda Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

LPG dönüşümü yaptıracağınız firmalarda temel noktanız güven olmalıdır. Doğru ekipman ve doğru işçilik kullanıldığına emin olduğunuz, tecrübesine güvendiğiniz bir firmada sıfır veya ikinci el aracınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilisiniz. Ayrıca satış sonrası desteğin her zaman ön planda olduğu bir firma ile bu hizmeti almakta bir o kadar önemlidir.