Uludağ Group LPG Dönüşüm

BOYASIZ
GÖÇÜK ONARIM

Aracın Değer Kaybı Yaşamaması

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Ustalarımız Cevaplasın

ULUDAĞ GROUP VIP HİZMETLERİMİZ

Aracınız siz nereden isterseniz alınıp istediğiniz yere teslim edilir. İşlem sürecinde işlemler hakkında size özel olarak belirlenmiş ustanız ile birebir görüş ve sorularınız için detaylı bilgi aktarabilirsiniz. İstenildiği taktirde yapılan işlemler telefonuna foto olarak gönderilebilir. Yapılan mekanik onarım yada LPG montajı sonrasında 7/24 yol yardım hizmeti alabilirsiniz. İşlemleriniz sürecinde yedek araç temini İşlem sonrasında ücretsiz iç dış araç kuaför hizmeti. Bulunduğunuz yerde ödeme imkanı.


TAM 22 YILDIR SİZİNLEYİZUludağ Group 1997 yılında Antalya’da Otogaz Dönüşüm Sistemleri üzerine çalışmaya başlamış olup zaman içerisinde Akdeniz'in en büyük LPG ve Oto Servisi olmayı başarmıştır. Kurulduğu yıldan bugüne hep çok çalışan genç kadrosuyla teknolojiyi takipte kalmış ve kullanmıştır. Yeni fikirlere oldukça önem veren ve genç beyinlerin görüşlerine açık olan yönetim anlayışı dünya markalarını Türkiye’de tanıtmamıza olanak sağlamıştır. Yurt dışı iş ortaklarıyla beraber her sene rutin olarak toplantılar gerçekleştirip yeni ürünler piyasaya sunma konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Boyasız Göçük Onarım

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIM NEDİR?

  • Boyasız Göçük Düzeltme küçük çaplı hasarların çeşitli ekipmanların yardımı ile düzeltildiği işlemdir. Bu işlemlerde herhnagi bir boya uygulaması olmaz.

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIM NASIL YAPILIR?

  • Bu işlevler sırasında çeşitli teknikler kullanılır. Masaj yöntemi adı verilen uygulamada kullanılan çeşitli mazlemeler ve çubuklarla aracınıza zarar vermeden uygulama gerçekleşir.

BOYASIZ ONARIM YAPMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  • Düzeltme işlemi boyasız olarak gerçekleştiği için aracınızda herhangi bir parça boyalı olarak geçmeyecektir.Bu da aracınızın değer kaybetmesini önleyecektir.

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIM?

  • Tamamı ustanın işçilik becerisine bağlı olan bir işlem olduğu için ustanın bu işin uzmnı olduğundan emin olmanız en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

Boyasız Göçük Onarım

Atölyeden Resimler

blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image
blog-image