Büyük ve kalabalık şehirlerde trafikte aynı oranda yoğundur.  Her ne kadar iyi bir sürücü olsanız bile ufak tefek kazalarla karşılaşma olasılığınız büyüktür. Büyük kazalar haricinde ufak tefek kazalar sonrasında aracınızda küçük çaplı hasarlar oluşabilir. Küçük olarak nitelendirdiğimiz kazalarda aracınızın bazı bölgelerinde göçükler meydana gelebilir. Boyasına zarar gelmediği sürece bu tarz göçükler kolaylıkla düzeltilebilir, aracın orijinal boyasının değiştirilmesi bildiğiniz üzere aracın değerini düşürmektedir.

Boyasız Göçük Düzeltme hakkında aklınıza takılan merak ettiklerinizi bu yazımızda gidermek istiyoruz.  Öncelikle boyasız göçük düzeltme işlemi aracın boyasına zarar vermeyen bir yöntemdir. Özel aletlerle yapılan bu işlem kaportanın arkasından masaj yapılarak göçüğün giderilmesine neden olmaktadır.

Göçük düzeltmenin  en büyük faydası aracın hasarını hiç olmamış gibi düzeltmesinin yanı sıra aracın orijinal görüntüsüne zarar vermez. Zımpara, dolgu maddeleri ve astar gibi uygulamalara gerek yoktur. Maliyeti de oldukça düşüktür ve uzun süren bir işlem değildir.

Boyasız kaporta düzeltme işlemi olarak geçen göçük düzelte hiçbir şekilde aracın fabrika çıkışlı orijinal boyasına zarar vermez. Derin olmayan ve boyası zarar görmemiş göçüklerde %100 başarı oranı vardır.

Share
yukarı
Sohbet Başlat
Whatsapp Destek?
Whatsapp Destek
Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek