Otomobillerin teknik özellikleri kadar dış görüntüleri, estetik duruşları da önemlidir.  Araçlarına düşkün olanlar için orijinal boyanın korunması, alındığı ilk günkü gibi parlak bir görünüme sahip olması önemlidir.  Çoğu araç sahibi yıkama işleminde ekstra özen göstererek boyanın zarar görmesinden kaçınır.

Ancak siz ne kadar dikkatli olursanız olun çevresel faktörler aracın boyasına zarar verebilir.  Kuş pisliği, reçine artıkları, güneş lekesi, yağmurla karışık dolu gibi dışarıdan gelen etkenlerle boya zarar görebiliyor. Sürtme yoluyla olan çizikler pasta cila uygulamalarıyla düzelse de başka yöntemlerinde olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Boya koruma işlemi içerisinde bir çok uygulamanın bulunduğu, temiz yüzeye uygulanan bir işlemdir. Boya koruma solüsyonlarıyla yapılan bu işlem bir çok metottan oluşabiliyor.  Önemli olan üründen çok uygulayan kişinin profesyonel olmasıdır. Aracın öncelikle yıkanıp temizlenmesi gerekir, sonraki adımda ise kille temizleme işlemi yapılması en garantili temizle yoludur.

Yüzeyde çizik var ise solüsyon uygulanmadan önce araca pasta cila yapılması gerekir. Koruma katmanının araca titizlikle uygulanması ve kuruması için gölge bir alanda belli bir süre bekletilmesi gerekmektedir…

Share
yukarı
Sohbet Başlat
Whatsapp Destek?
Whatsapp Destek
Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek