İnsanoğlunun tekerleği icat etmesiyle birlikte uzakların yakın olması, seyahat etme bir ihtiyaç haline dönüşmüştür.  Bu gereksinimi hayatının her alanında yaşamak isteyen maceraperestler ister araba ister bisiklet olsun yol almaktan büyük keyif almaktadır.  Araç ve bisikletten vazgeçmeyenler için geliştirilen bisiklet aparatı sayesinde bu iki zevki istediğiniz anda kullanmanız mümkün.

Hem arabasından hem de bisikletin verdiği özgürlükten kopamayanlar için hayat kurtarıcı olan bu aparat sayesinde gittiğiniz her yerde yanınızda taşıma lüksüne sahip olabilirsiniz. Araç modeli fark etmeksizin Sedan veya SUV otomobillere kolayca takılan bisiklet aparatı sayesinde iki farklı şekilde bisikletinizi aracınızda taşıyabilirsiniz.

Popüler olarak tercih edilen ilk yöntem aracınızın bagaj kapağına sabitlemektir. Araç arkasına sabitlenen bisiklet aparatıyla pratik bir şekilde bisikletinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu aparat sayesinde yakıt tüketimini arttırmadan cebinize uygun bir maliyet oluşturabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise aracınızın tavanında sabitlenen bisiklet aparatını seçmektir. Doğrudan aracınızın tavan çatısına takılan bu aparat aracın kullanılmayan kısmı olan tavanı işlevli bir hale getirir. Efektif bir kullanım sağlayan bu aparat sayesinde bir yerine dört tane bisiklet taşımanız mümkün.

Öncelikle seçtiğiniz aparatı kuruluma hazırlayarak takmak istediğiniz bölgeye doğru şekilde konumlandırın. Eğer bagaj kapağına takacaksanız uzun kolların yere paralel olduğundan emin olmalısınız. Aparat kayışlarını bagaj kapağına sıkıca sabitleyerek  klipsleri bagaj kapağının bitimine takabilir, kayışları son olarak ayarlama kızağıyla gerdirip sıkarak kurulumu kolayca tamamlayabilirsiniz…

Share
yukarı
Sohbet Başlat
Whatsapp Destek?
Whatsapp Destek
Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek