Spor otomobiller günümüzde birçok araç sürücüsünün hayalini süslüyor. Gösterişli görünümleri, hız ve performansa olan yatkınlıklarıyla yolların yeni fatihi olarak görülen spor otomobillerin fiyatları da el yakıyor. Bu yıl 36. kez düzenlenen Uluslararası Otomobil Festivalinde öne çıkan bir araçtan söz etmek istiyoruz. Paris’te düzenlenen festivalde Maserati’nin yeni piyasaya sürdüğü bir spor araba modeli ödül almayı başardı.

Popülerliği elden bırakmayan Maserati markası yeni nesil araç üretiminde adından sıkça söz ettiren üreticilerden birisi. 2021 Yılının En Güzel Süper Spor Otomobili ödülünün sahibi Maserati’nin yeni nesil süper spor aracı olan Maserati MC20 oldu.

Torino, Centro Stile Maserati’de hayata geçirilen MC20 üstün performans özellikleri, yüksek teknoloji çözümlerini bir araya getirerek lüks ve konforu aynı andı sunmayı başarıyor: MC20; Maserati ve Corse kelimelerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulurken, yarış deneyimini ve son derece zarif bir görünümün bir arada yaşatılabileceğini tüm dünyaya gösteriyor.

Aldıkları ödül hakkında konuşma yapan Maserati Tasarım Başkanı Klaus Busse; “Maserati markasının tarihinde yeni bir sayfa açan MC20 modelini yaratan, bu eşsiz projeye yürekten bağlılık gösteren ekibin emeklerini takdir eden bu önemli ödülü almış olmaktan dolayı onur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share
yukarı
Sohbet Başlat
Whatsapp Destek?
Whatsapp Destek
Uludağ Group Müşteri Hizmetleri - Whatsapp Destek